83-РВК

Подання форми 83-РВК

Згідно листа МОН 1/9-505 від 30.09.2021 «Щодо формування звітності про чисельність та склад педагогічних працівників в ПАК «АІКОМ» та онлайн-навчання», в ПЗ «КУРС: Школа» вносяться зміни щодо процедури подання форми 83-РВК.

Проект «ІСУО», як авторизований майданчик ПАК «АІКОМ», має відповідати загальним вимогам і рекомендаціям щодо достовірності даних бази пед. працівників і формування супутньої звітності. У зв’язку з цим, під час створення форми 83-РВК у ПЗ «КУРС: Школа», основна частина полів звіту закривається для ручного редагування і може бути обчислена лише в автоматичному режимі, згідно даних облікових карток працівників у базі ПЗ «КУРС: Школа».

Для спрощення автоматичного формування 83-РВК до карток працівників були додані нові поля та розроблена детальна інструкція щодо заповнення бази.

Прохання до закладів освіти уважно ознайомитись з інструкцією і сформувати обов’язкові поля 83-РВК в автоматичному режимі, згідно рекомендацій МОН.

Щодо особливостей заповнення рядку 12 в розділі 1 83-РВК

У зв’язку з численними зверненнями публікуємо окремі роз’яснення щодо потрапляння даних в рядок 12 розділу 1 форми 83 РВК (асистентів в інклюзивних класах).

Для того щоб асистент потрапив до рядка 12 звіту розділу 1 необхідно :

1. В закладці «Спеціальні» облікової картки працівника поставити відмітки «Асистент в інклюзивному класі», «Освіта», «Враховувати в звітах» та «Рахувати пед. стаж». Також виставити «Дату прийому на роботу» (звіт обчислюється станом на 05.09.2021, зарахування має бути раніше цієї дати). Приклад

2. У розділі «Класи» обрати клас, до якого приєднаний асистент, та у закладці «Додаткові» властивостей класу закріпити його як додаткового керівника. Також в закладці «Додаткові» властивостей класу не мають стояти відмітки «Інтенсивна педагогічна корекція» або «Для дітей з порушенням розумового розвитку» (з ними клас вважається спеціальним, а не інклюзивним). Приклад

3. В класі має бути дитина з особливими освітніми потребами і нозологією (закладка "Спеціальні" – "Здоров’я" облікової картки) і діти без ООП. Приклад

У разі виникнення додаткових питань рекомендуємо уважно ознайомитись з повною інструкцією щодо заповнення 83-РВК:

Інструкція

Поділитися: