Навчальний рік у закладах загальної середньої освіти

У 2022/2023 навчальному році освітній процес розпочався в 12 закладах загальної середньої освіти Дергачівської міської ради Харківської області. До навчання в дистанційному форматі приступило 4765 школярів закладів освіти громади.

В умовах дистанційного навчання педагоги закладів здійснюють освітній процес за допомогою використання різних форм дистанційної комунікації.

Під час проведення занять значна частина вчителів користується платформою ZOOM, яка дозволяє демонструвати екран, інтерактивну дошку, об’єднувати учнів у групи, надавати можливість спілкуватися між собою. Частина вчителів ефективно використовує можливості Google Meet.

Для здійснення обліку навчальних досягнень учнів запроваджені електронні журнали і щоденники на сайтах «Нові знання», «Єдина школа».

З метою оперативної взаємодії з учнями та батьками використовуються сайти закладів освіти та створені Telegram-канали і Viber-групи.

У закладах загальної середньої освіти громади протягом першого тижня з учасниками освітнього процесу проведені бесіди з питань пожежної та мінної безпеки, першої медичної допомоги, алгоритму дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», загрози виникнення пожеж та безпечної поведінки у інших надзвичайних ситуаціях.
У старших класах проведені онлайн заходи: години спілкування «Уроки з основ мінної безпеки» та «Вибухонебезпечні предмети», уроки-тренінги за темою «Основні правила поведінки під час виникнення небезпечних ситуацій», «Інтерактивний урок з мінної безпеки», та вікторини в молодших класах від Пса Патрона.
На початку нового навчального року педагогічні працівники з’ясували рівень опанування навчального матеріалу, який учні засвоїли дистанційно наприкінці навчального року 2021/2022, та спланували корекційні заходи щодо організації повторення вивченого матеріалу.

Поділитися:
Нарада керівників закладів освіти громади
22.11.2022 14:10
На виконання Плану роботи Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти громади. …
День Гідності та Свободи
22.11.2022 08:20
Учні закладів загальної середньої освіти Дергачівської міської ради Харківської області вшанували ідеали свободи, демократії, патріотизму й мужності громадян України. У закладах в онлайн - форматі…
День української писемності та мови
09.11.2022 16:26
9 листопада, у День української писемності та мови в закладах загальної середньої освіти Дергачівської міської ради Харківської області стартував І (шкільний) етап ХХІІІ Міжнародного…