Відбулося чергове засідання методичної ради при Управлінні ОКМС Дергачівської міської  ради

Члени ради розглянули та схвалили методичні розробки двох учителів закладів освіти Дергачівської міської ради (Дергачівського ліцею № 2 і Слатинського ліцею), які під час атестації у 2023 році претендують на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» .
Також розглянуто та схвалено три ефективні досвіди роботи педагогів, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти Дергачівської громади, з них два - Комунального закладу «Слатинський ліцей» Дергачівської міської ради з питань організації інклюзивного навчання та наступності між дошкільною і початковою освітою, а також Комунального закладу «Великопроходівський ліцей» в межах упровадження інноваційного проєкту «Інтелект України» в початковій школі.
Члени методичної ради схвалили педагогічні практики освітян та рекомендували поширити їх для використання в освітньому процесі закладів освіти громади.
На засіданні висвітлено питання про взаємодію Комунальної установи «Дергачівський інклюзивно-ресурсний центр «Без меж» Дергачівської міської ради із закладами загальної середньої освіти Дергачівської міської ради Харківської області.

Поділитися:
ТМО вчителів музичного мистецтва
14.03.2023 14:52
У п'ятницю 10.03.2023 відбулося засідання ТМО вчителів музичного мистецтва. Говорили на актуальні теми. Вчитель мистецтва, заступник директора з НВР КЗ "Безруківський ліцей" Малець Тетяна Сергіївна…
Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи.
13.03.2023 13:06
Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи. Перший семінар буде присвячено критичному мисленню.
Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу на 2023/2024 н.р.
13.03.2023 11:50
Підручники_1.pdf