Вітаємо!

Педагогічна спільнота Дергачівщини щиро вітає колегу, вчителя географії КЗ «Дергачівський ліцей № 1 ім. Д. Бакуменка» Мокринську Олену Петрівну, з отриманням Подяки Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, та з нагоди свята - Дня Соборності України.

Попри воєнні дії та ворожі обстріли освітня галузь Харківщини продовжує працювати, роблячи свій внесок у нашу спільну майбутню Перемогу.

Бажаємо пані Олені подальших професійних звершень і досягнень, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проєктів задля розвитку освіти України! Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо українському народу, а Ваші досягнення додають віри та життєвих сил, труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу!

Поділитися:
ТМО вчителів музичного мистецтва
14.03.2023 14:52
У п'ятницю 10.03.2023 відбулося засідання ТМО вчителів музичного мистецтва. Говорили на актуальні теми. Вчитель мистецтва, заступник директора з НВР КЗ "Безруківський ліцей" Малець Тетяна Сергіївна…
Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи.
13.03.2023 13:06
Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи. Перший семінар буде присвячено критичному мисленню.
Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу на 2023/2024 н.р.
13.03.2023 11:50
Підручники_1.pdf