Всеукраїнська фотовиставка до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

Щороку, 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності.

Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є ще обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

У закладах освіти Дергачівської громади, з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України, відбулися заходи з нагоди цієї події.

Молодь Дергачівщини також активно долучилась до Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!». Через фотороботи учасники виставки виражають свою громадянську позицію, розкривають почуття національної гідності та патріотизму, а головне - виявляють гордість від відчуття єдності українців у складних сучасних умовах.

Поділитися:
ТМО вчителів музичного мистецтва
14.03.2023 14:52
У п'ятницю 10.03.2023 відбулося засідання ТМО вчителів музичного мистецтва. Говорили на актуальні теми. Вчитель мистецтва, заступник директора з НВР КЗ "Безруківський ліцей" Малець Тетяна Сергіївна…
Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи.
13.03.2023 13:06
Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи. Перший семінар буде присвячено критичному мисленню.
Результати вибору електроних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу на 2023/2024 н.р.
13.03.2023 11:50
Підручники_1.pdf