Структура управління

Організаційна структура Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради

І.П.

Посада

1

Тетяна Дударєва

Начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради

Відділ освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради

2

Зорина Єфіменко

Заступник начальника Управління ОКМС Дергачівської міської ради – начальник відділу освіти

3

Ірина Сафарофа

Головний спеціаліст відділу освіти

4

Валентина Гурин

Головний спеціаліст відділу освіти

Відділ культури, молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради

5

Валерія Марєйкіна

Начальник відділу культури, молоді та спорту

6

Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту

7

Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту

Бухгалтерська служба Управління ОКМС Дергачівської міської ради

8

Вікторія Балюк

Головний бухгалтер

9

Олена Свічкар

Заступник головного бухгалтера

10

Вікторія Суровикіна

Бухгалтер провідний

11

Юлія Покусай

Бухгалтер

12

Олена Головня

Бухгалтер

13

Олена Коробка

Бухгалтер

14

Альона Набока

Бухгалтер

15

Інна Сурженко

Бухгалтер

16

Валентина Маслій

Бухгалтер

17

Світлана Богуцька

Бухгалтер

18

Тетяна Нестеренко

Бухгалтер

19

Наталя Аксьонова

Бухгалтер

20

Вікторія Летуча

Бухгалтер

21

Людмила Іванова

Бухгалтер

22

Наталія Маслова

Бухгалтер

23

Вікторія Сусла

Бухгалтер

24

Анна Яретенко

Бухгалтер

25

Лариса Коваль

Провідний бухгалтер

26

Олена Гузенко

Провідний бухгалтер

27

Зоя Коваль

Провідний бухгалтер

28

Ольга Кузьменко

Провідний економіст

29

Оксана Винограденко

Провідний економіст

30

Тетяна Данилко

Провідний економіст

31

Світлана Малець

Фахівець публічних закупівель

Служба централізованого господарського обслуговування Управління ОКМС Дергачівської міської ради

32

Руслан Запорожський

Начальник

33

Василь Чупахін

Інженер провідний

34

Ольга Чуйко

Фахівець з кадрової роботи

35

Ірина Хижняк

Фахівець з публічних закупівель

36

Аліна Матющенко

Інженер з охорони праці

37

Володимир Островной

Інженер з обслуговування компютерної техніки

38

Олена Шептуха

Інженер

39

Оксана Марєйкіна

Інженер

40

Галина Клочко

Фахівець з бібліотечної справи

41

Анастасія Ворона

Економіст І категорії

42

Олеся Логвінова

Економіст

43

Людмила Кузенко

Економіст

44

Світлана Петрик

Економіст

45

Анна Бондаренко

Інженер

46

Вікторія Колодрівська

Секретар

47

Олександр Молодчий

Сторож (оператор)

48

Микола Гур’єв

Сторож (оператор)

49

Сергій Скрипка

Сторож (оператор)

50

Олександр Гудиря

Сторож (оператор)

51

Вікторія Кобзарь

Прибиральник службових приміщень

52

Алла Ворона

Прибиральник службових приміщень

53

Олександр Христенко

Водій автотранспортних засобів

54

Валерій Коваль

Комірник

55 Олег Горішний Технолог
56 Єлизавета Джаббарова Інженер